Zapraszamy na XXIV Beskidzki Festiwal Nauki i Sztuki

Data: 20.05.2024 Kategoria: Studiuj w górach Wydarzenia
Zapraszamy na 24. edycję Beskidzkiego Festiwalu Nauki i Sztuki Beskidzki Festiwal Nauki i Sztuki jest największą, najciekawszą i najbardziej różnorodną imprezą mającą na celu popularyzację nauki wśród lokalnej społeczności Podbeskidzia. Festiwal organizowany jest cyklicznie od 23 lat przez naszą uczelnię. Formuła Festiwalu obejmuje organizację warsztatów, wykładów oraz spotkań z ludźmi nauki.
Wpis może zawierać nieaktualne dane.

Po raz kolejny nasza uczelnia wychodzi poza mury kampusu, aby dzielić się swoimi naukowymi pasjami. Hasło przewodnie tegorocznej edycji to: „Góry nauki”. Podobnie jak w roku ubiegłym, Festiwal będzie miał w znacznej mierze charakter piknikowy, a główne wydarzenia odbędą się 26 maja w Żywcu (w parku między zamkami) oraz 2 czerwca w Bielsku-Białej (Park Juliusza Słowackiego).

Udział we wszystkich wydarzeniach jest bezpłatny. Na niektóre aktywności obowiązuje rejestracja z uwagi na limit miejsc i wymogi organizacyjne.