Filtruj wiadomości

Akademia Młodych Talentów

Festiwalowy wtorek w całości dedykowany był najmłodszym – blisko 500 dzieci z regionu wzięło udział w Akademii Młodych Talentów.

Zapraszamy na XXIV Beskidzki Festiwal Nauki i Sztuki

Zapraszamy na 24. edycję Beskidzkiego Festiwalu Nauki i Sztuki Beskidzki Festiwal Nauki i Sztuki jest największą, najciekawszą i najbardziej różnorodną imprezą mającą na celu popularyzację nauki wśród lokalnej społeczności Podbeskidzia. Festiwal organizowany jest cyklicznie od 23 lat przez naszą uczelnię. Formuła Festiwalu obejmuje organizację warsztatów, wykładów oraz spotkań z ludźmi nauki.

Podziękowania

Podziękowania za organizację III OGÓLNOPOLSKIEJ KONFERENCJI warsztatowo-metodycznej, poświęconej programom, metodom i terapiom wspomagającym rozwój dziecka

Pedagogika UBB w ścisłej czołówce w rankingu

Z dumą zawiadamiamy, że w ostatnim Rankingu Kierunków Studiów Szkół Wyższych Perspektywy 2023 Pedagogika UBB jest już na 4 miejscu!!!!!!! To kolejny awans (z 8 miejsca) w stosunku do lat poprzednich i to do ścisłej czołówki najlepszych ośrodków naukowych w Polsce.